Jūs atrodaties šeit

Mājas lapa

Savas mājas lapas koncepta izstrādē esam ieguldījuši ļoti daudz darba. Ir lauzti šķēpi un nodarbināti augsti prāti, lai izstrādātu ātru, tehnoloģiski aktuālu, lietotājiem un apkalpotājiem ērtu mājas lapu. Pēc aptuveni gada ieguldīta darba, esam nonākuši pie esošā risinājuma un jūtamies gandarīti ar patreizējo rezultātu. Ceram, ka tas patiks arī mūsu mājas lapas apmeklētājiem! Patreiz esam koncentrējuši visus spēkus pie informācijas un produktu kataloga ievades un par optimālu jaunās mājas lapas gatavību uzskatīsim septembri, 2016., kad piedāvāsim lietotājiem pilnībā izbaudīt mājas lapas produktu kataloga un tehniskās iespējas.
Savas ideālās mājas lapas izstrādē joprojām esam tikai ceļā :), tomēr esam pārliecināti, ka pastāvīgi ieguldot darbu uzlabojumos nonāksim drīzumā līdz vēl labākam rezultātam!

realaudio.eu mājas lapa ir būvēta pēc sekojošiem principiem:

ātra programmatūra;
Svarīgākais, ko savai mājas lapai plānojām bija tās programmas ātrums. Ātri atrast informāciju mūsuprāt mūsdienu mājas lapai tas ir svarīgākais un tā iemesla dēļ optimizējām visu ko vien varēja optimizēt, lai paātrinātu programmatūras darbību - atmetām liekās bildes, sadaļas, reklāmas, optimizējām lejupielādes, samazinājām kategoriju skaitu līdz minimumam un izveidojām slide tipa preču katalogu, kurā uzreiz ātri var nonākt piem. 3. dziļākajā līmenī. Tādējādi nav jāspiež apakšīmeņos un jāgaida pastāvīgās lejupielādēs.


maksimāli ērta lietošanā;
Informācija un produktu katalogs veidots pēc intuitīvas metodes, tāpēc ceram, ka mājas lapa būs maksimāli ērti izmantojama un informācija, kuru Jūs meklējat, atradīsies tur, kur tai vajadzētu atrasties. Īsumā - augšējā daļā tirdzniecībai pieejamās preces, lejas daļā - servisa informācija. Pie preču sadaļām iesakām neapjukt un droši izmantot slide tipa sadaļu izvēlni, lai uzreiz nokļūtu pie vēlamajām precēm. Tā nofiksējas, esot peles kursoram uz tās un pazūd līdzko peles kursors


draudzīga izmantošanai telefonā;
Prakstiski viss mājas lapas saturs ērti izbaudāms arī viedtelefonā vai planšetē, t.sk. lejupielādes un bildes. Ir savas nianses, bet nav jābūt lielam Guru, lai ātri sameklētu preču un informācijas sadaļas u.c. optimizētās izvēlnes.


tikai aktuāla informācija;
Lai neapjuktu mirgojošajās reklāmās un daudzos citos kairinājumos, savu mājas lapu plānojām pēc minimuma principa - mazāk ir labāk un koncetrējamies tikai uz svarīgāko! Mājas lapas apmeklētājs ērti un neapjūkot liekas informācijas plūsmā varēs nonākt pie sev interesējošajām lietām.


līdzīgu produktu apvienošana sērijās;
Ņemot vērā ļoti daudzu līdzīgo preču esamību katalogā, nolēmām tās apvienot kā vienu preci un nosaukt par sēriju. Piem. visvairāk pirktā akustisko sistēmu sērija no RCF ir katalogā nodēvēta par RCF ART 700. Ieejot pašā produktā ir norādes par konkrētiem modeļiem, to parametriem un cenām. Tāpat pie Lejupielāde iespējams lejupielādēt oriģinālos PDF failus, kuros atradīsiet vairāk informāciju par katru produktu. Šāda produktu apvienošana mūsuprāt padara katalogu pārskatāmāku un ar mazāk līdzīgiem vai pat identiskiem (nelielas tehniskas atšķirības) produktiem. 


bez liekiem uzmanību novērsošiem attēliem un reklāmas banneriem;
Mūsdienu komerclaikmetā un informācijas pārbagātībā izvēlējāmies izveidot tīru, skaidru katalogu bez lietām, kas mājas lapas apmeklētājam iespējams traucētu orientēties un prasītu vairāk laika meklētās informācijas atrašanā. Esam gājuši pat vēl tālāk un sadaļu informācijas bildes esam mēģinājuši veidot maksimāli neuzkrītošas melnbaltajā fonā un tikai uzejot ar peli uz sadaļas bildes, tā ieņem oriģinālo pilnkrāsas režīmu. Līdzīgi ir arī ar servisa informāciju, tā ir ieturēta klasiski melnbaltā fonā.


kvalitatīvas bildes un produktu apraksti;
Mūsu pārdevēju pārliecība ir par interneta vides kā tirdzniecības platformas attīstīšanos līdz tādam līmenim, kad tā tuvākā vai tālākā nākotnē pāraugs tirdzniecību reālā veikalā, tāpēc no savas puses esam gatavi ieguldīt jebkuru nepieciešamo laiku kvalitatīvai produktu izvietošanai, lai potenciālais pircējs varētu maksimāli izprast produkta dizainu, izmantotos materiālus, kvalitāti kā arī orientējošos izmērus, sēžot pie sava datora vai pat tālruņa kaut vai uz kaimiņa jahtas. Aizraujamies ar fotografēšanu un bilžu sagatavošana mums ir gandarījums.


precīza informācija;
Informācija tiek ievadīta no mūsu darbinieku un vairāku mūsu sadarbības partneru puses un cenšamies no savas puses tai stingri sekot un izskaust jebkuras kļūdas. Tāpēc varat tai uzticēties, bet ja tomēr rodas bažas par kļūdu esamību un vēlaties pārliecināties par drošu informāciju, tad zem katras preces apraksta ir Lejupielāde, kurā atradīsiet fabriku sagatavotos PDF aprakstus oriģinālvalodās.


un

gaumīgs dizains.
Mājas lapas dizaineru uzstādījums bija gaišs, tīrs, harmonisks un reiže moderns dizains, kurā preces uz kopējā fona ne tikai izceltos, bet būtu pat iekārojamas! :)Mājas lapas lietošana;
Navigācija ir izveidota pēc sekojoša principa:
Augšdaļā - produktu katalogs (3 apakšlīmeņi) un ražotāji (saraksts).
Vidusdaļā (sākumā) aktuālie slaidi un īsceļi uz Jaunākie Produkti, Realizētie Projekti, Salons.
Lejasdaļā - informācija. Par kompāniju, Tirdzniecība, Serviss u.c.

Cenas
Visām precēm ir norādītas ar PVN 21%. Precēm, kurām cena nav norādīta tā ir jāvaicā :) , jo atsevišķu ražotāju cenu politika nosaka, ka cenas netiek publiski izstādītas internetā.
Dažas preces satur sevī vairākas līdzīgas preces no kopīgas sērijas. Šajā gadījumā pie preces sākotnēji norādīta mazākā cena un minēta piebilde "No". Ieejot preces iekšienē, redzams pilns pieejamo preču saraksts ar kodiem, nosaukumiem un cenām.


Darbs pie mājas lapas pilnīgas pabeigšanas.
Tas nenotiks nekad... Mājas lapas programmatūra atļauj pastāvīgus uzlabojumus gan mainot dizainu, gan izvēļņu izkārtojumu, gan produktus sadaļas, īsceļus, slaidus, saites u.c. Pastāvīgi notiek darbs pie mājas lapas pilnveidošanas.