Jūs atrodaties šeit

realaudio.eu jaunais projekts realpro.lv

Esat laipni aicināti mūsu jaunajā projektā realpro.lv !

Sākot ar 1. aprīli realaudio.eu katalogā vairs nebūs pieejamas PRO audio preces. Tā vietā esam radījuši jaunu projektu šim mērķim: realpro.lv un tas būs atvēlēts īpaši šai nozarei.
realpro.lv piedāvājumā atradīsiet PRO audio un komercinstalācijām piemērotu akustiku un ar to saistīto elektroniku, iekārtas mājas un amatieru studijām, mūzikas veidošanas sistēmas, DJ tehniku, mikrofonus un to piederošās sistēmas, tāpat ar izklaides industriju saistītos visdažādākos aksesuārus - kabeļus, transportēšanas aksesuārus, statīvus, konstrukcijas u.t.t. Kā jaunums realpro.lv katalogā tiks iekļautas arī profesionālās apgaismojuma sistēmas, kontrole un skatuves aprīkojums: konstrukcijas, podesti, aizkari u.c. Katalogs tiks paplašināts ar produktiem katru dienu.

Turpmāk realaudio.eu 100% orientēsies tikai uz Hi-Fi nozari, piedāvājot pievilcīgus produktus privātiem uz juridiskiem pasūtītājiem: akustiskās sistēmas, elektronikas komponentes un to saistītos aksesuārus. Tas pats skars arī salonu Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā, kas tehniski pilnībā tiks pielāgots Hi-Fi nozarei. Izvērstāks interneta katalogs ar jaunām apakšsadaļām, ērtāka meklēšana