Jūs atrodaties šeit

REALPRO.lv @ Ibiza

Augusta sākumā REALPRO.lv radošā komanda devās pieredze apmaiņā uz naktsklubu meku - Ibizas salu, kas atrodas Spānijas paspārnē. Kā zināms Ibiza pulcē savā aktīvajā sezonā no maija līdz pat oktobrim elektroniskās mūzikas fanus no visas pasaules, piedāvājot pasaules mēroga zvaigznes neskaitāmās pasākumu norises vietās vienlaicīgi. Šāda līmeņa pasākumiem neizpaliek arī modernākās skaņu, gaismu, multimediju, dekorāciju u.c. iekārtas, tāpat dizaina, cilvēku plūsmas kontroles un būvju arhitektūras risinājumi, kas mums interesēja jo īpaši.
Rezultātā apmeklējām vairāk kā 10 top līmeņa iestādes un guvām profesionālu realtime pieredzi ar kuru varam tagad droši un ar pārliecību dalīties arī ar saviem klientiem mūsu nākotnes projektiem. 

Saprotama lieta, ka Rīga nepretendē un nekad nepretendēs uz šāda izmēra pasākumiem, jo mazā apdzīvojuma un tūristu skaita dēļ tas vienkārši ekonomiski nav ilgtermiņā iespējams (arī Ibizā ar vietējiem iedzīvotājiem tas nebūtu iespējams), tomēr saprast tendences, izveidot konceptuāli un idejiski līdzīgus, bet vietējiem apstākļiem pielāgotus kvalitatīvus projektus ir arī pie mums iespējams izveidot. Lielisks piemērs ir ::: COM Experimental Bar u.c. kas jau vairākus gadus veiksmīgi pulcē ap sevi ballēties gribētājus. Pandēmijas ierobežojumi apstādināja vēl dučiem plānus, bet dzīve ar to neapstājas un vienmēr ir bijuši izaicinājumi, tāpēc būsim joprojām aktīvi, domāsim uz priekšu lielus plānus un sniegsimiem pretī kvalitatīviem mērķiem.