Jūs atrodaties šeit

Viesojamies @ RCF fabrikā

Jūlija vidū itāļu kompānija RCF, kas ir lielākais profesionālā audio ražotājs Eiropā, rīkoja jaunas sistēmas prezentāciju saviem biznesa partneriem.
Realpro.lv kā oficiālais RCF zīmola izplatītājs Latvijā arī tika ielūgts un, protams, mēs šo iespēju arī nepalaidām garām - apmeklēt fabriku, loģistikas centru, RCF Arena stadionu, piedalīties prezentācijas pasākumā kā arī apmeklēt īpašas vakariņas ar Live mūziku GTX skaņas sistēmas pavadībā leģendārajā Venturini Baldini vīna darītavā u.c. 
Fabrikā biznesa partneri tika iepazīstināti ar atsevišķiem ražošanas mezgliem skaļruņu komponentēm, gatavo sistēmu komplektēšanu, testēšanu u.c.
Loģistikas centrā, kas kalpo arī kā īstermiņa noliktava un ir 20 000m2 liela, guvām aptuvenus iespaidus par tirgus izmēriem, kad preces jānosūta ir visai pasaulei.
RCF Arena, kas ir kompānijas piederošs stadions un kurā tā veic visdažādākos eksperimentus ar skaņu, iekārtu novietošanu, dažkārt tiek rīkoti arī īpaši liela izmēra koncerti.
Venturini Baldini vīndarītava atrodas fantastiskā vietā, kuru ieskauj vīnogu lauki un tūjas. Smalkas vakariņas, skatuve, teritorijas dizaina noformējums un dzīvā mūzika veicināja savstarpējas sarunas arī starp viskautrīgākajiem biznesa partneriem.
Fantastiko vienkārši! Ko lai tur vēl piebilst! RCF mīl dzīvi un tāpēc arī viņu akustiskās sistēmas skan, jo tās radītas šādā garā!

Vairāk info par šo pasākumu meklē mūsu sociālajos tīklos Instagram, Facebook.